MECI
30.08.20 | 1-a rundă de calif. | Aurora Zantedeschi | Sara Ziodato | 6-2, 3-6, 10-3 | W15 Trieste | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
08.02.02, 22 Vârsta
08.02.02, 22 Vârsta
Aurora Zantedeschi vs. Sara Ziodato - meciuri reciproce
30.08.20 | 1-a rundă de calif. | Aurora Zantedeschi | Sara Ziodato | 6-2, 3-6, 10-3 | detaliu meci | W15 Trieste | Zgura |
Aurora Zantedeschi form & Sara Ziodato form
Aurora Zantedeschi - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Sara Ziodato - ultimele meciuri
W60 Cordenons - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 7-64, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.20 Calificare | vs. Isabella Kruger | 7-65, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Giovine | 7-66, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Trieste - Zgura | ||||
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Joe Gardella | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Grado - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
18.02.18 Calificare | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-61, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Catini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Alice Zapolla | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci |