MECI
06.09.20 | Calificare | Axana Mareen | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | W15 Saint | Zgura |
STATISTICI MECI
Axana Mareen | Maria Jazmin Amicuzi | |
Prima administrare % | 4/7 (57%) | 5/10 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 3/4 (75%) | 4/5 (80%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 1/2 (50%) | 4/5 (80%) |
Puncte câştigate din returnare | 2/10 (20%) | 2/6 (33%) |
Total puncte câştigate | 6/16 (38%) | 10/16 (63%) |
Greșeli duble | ||
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Axana Mareen | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Axana Mareen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maria Jazmin Amicuzi | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
Belgia
11.02.00, 24 Vârsta
11556 $
11.02.00, 24 Vârsta
11556 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
26.11.99, 24 Vârsta
26.11.99, 24 Vârsta
Axana Mareen vs. Maria Jazmin Amicuzi - meciuri reciproce
06.09.20 | Calificare | Axana Mareen | Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Saint | Zgura |
Axana Mareen form & Maria Jazmin Amicuzi form
Axana Mareen - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.22 a 2-a rundă | vs. Margherita Marcon | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.22 1-a rundă | vs. Flora Farkaslaki Hints | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.22 Semifinală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.12.22 Sfert de finală | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-69, 6-4 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-75, 9-11 | detaliu meci | |
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
20.08.22 Semifinală | vs. Hanne Vandewinkel | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.22 Sfert de finală | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Sarah Mueller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.22 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.08.22 Calificare | vs. Emma Vanderheyden | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.21 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Eline Audenaert | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ines Nicault | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Maelie Monfils | 6-1, 7-5 | detaliu meci |
Maria Jazmin Amicuzi - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.20 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1-a rundă | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
09.09.20 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.20 Calificare | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.03.20 Calificare | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W60 Colina - Zgura | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Asuncion - Zgura | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
14.11.18 a 2-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
03.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - retragere | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Lambare - Zgura | ||||
20.08.18 1-a rundă | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.18 1-a rundă | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | detaliu meci |