INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Melis Sezer vs. Ayla Aksu - meciuri reciproce
17.01.24 | a 2-a rundă | Ayla Aksu | Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W50 Antalya | Zgura |
10.03.17 | Sfert de finală | Ayla Aksu | Melis Sezer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
02.12.16 | Sfert de finală | Ayla Aksu | Melis Sezer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
27.07.15 | Finală | Melis Sezer | Ayla Aksu | 7-5, 7-64 | detaliu meci | Istanbul | Hard |
01.06.15 | Semifinală | Ayla Aksu | Melis Sezer | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | Adana | Hard |
03.11.14 | Sfert de finală | Melis Sezer | Ayla Aksu | 6-75, 6-0, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
16.06.14 | Sfert de finală | Melis Sezer | Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Istanbul | Hard |
10.06.13 | a 2-a rundă | Melis Sezer | Ayla Aksu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Istanbul | Hard |
Melis Sezer form & Ayla Aksu form
Melis Sezer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
19.09.22 Calificare | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 Calificare | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - retragere | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.22 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Ayla Aksu - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detaliu meci |