Italia
22.11.98, 25 Vârsta
22.11.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elisa Patta vs. Aymet Uzcategui - meciuri reciproce
18.09.17 | 1-a rundă de calif. | Aymet Uzcategui | Elisa Patta | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Elisa Patta form & Aymet Uzcategui form
Elisa Patta - ultimele meciuri
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-2, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Xinyi Wang | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-4, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Meritxell Boix Molla | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 7-63, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Giardina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.05.22 Calificare | vs. Matilde Jorge | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Ludovica Mazzucchelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Zappoli | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Marrakech - Zgura | ||||
13.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Lea Tholey | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Eleonora Alvisi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Pizzoni | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Caregaro | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
02.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Aymet Uzcategui | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.05.17 Calificare | vs. Annalisa Molino | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Claire Verwerda | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Aymet Uzcategui - ultimele meciuri
Fed Cup - Zgura | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.03.19 1-a rundă | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.19 Calificare | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
05.03.19 Calificare | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Tyler - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Florence - Hard | ||||
15.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bad Saulgau - Zgura | ||||
31.07.18 Calificare | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Horb - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Versmold - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
21.05.18 Calificare | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Wiesbaden - Zgura | ||||
24.04.18 Calificare | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
28.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detaliu meci |