INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Zeel Desai vs. Ayumi Koshiishi - meciuri reciproce
12.07.18 | Sfert de finală | Ayumi Koshiishi | Zeel Desai | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Hong Kong | Hard |
Zeel Desai form & Ayumi Koshiishi form
Zeel Desai - ultimele meciuri
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Calificare | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - retragere | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
26.12.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
26.11.23 Finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
25.11.23 Semifinală | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detaliu meci |
Ayumi Koshiishi - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detaliu meci |