MECI
31.10.17 | 1-a rundă | Barbara Gatica | Dolores Molina Portela | 6-2, 6-4 | Asuncion | Zgura |
STATISTICI MECI
Barbara Gatica | Dolores Molina Portela | |
Prima administrare % | 36/60 (60%) | 41/56 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/36 (64%) | 23/41 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/24 (54%) | 3/15 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/56 (54%) | 24/60 (40%) |
Total puncte câştigate | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Greșeli duble | 7 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
31.01.98, 26 Vârsta
31.01.98, 26 Vârsta
Barbara Gatica vs. Dolores Molina Portela - meciuri reciproce
31.10.17 | 1-a rundă | Barbara Gatica | Dolores Molina Portela | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Asuncion | Zgura |
Barbara Gatica form & Dolores Molina Portela form
Barbara Gatica - ultimele meciuri
W60 Grado - Zgura | ||||
26.05.22 a 2-a rundă | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.05.22 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
22.05.22 Finală | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.22 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - retragere | detaliu meci | |
20.05.22 Sfert de finală | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.05.22 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100+H La - Zgura | ||||
09.05.22 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
06.05.22 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Billie Jean - Hard | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
03.04.22 Calificare | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Medellin - Zgura | ||||
26.03.22 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.22 Sfert de finală | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.22 a 3-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.03.22 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Anapoima - Zgura | ||||
17.03.22 a 3-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 a 2-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
13.03.22 Finală | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
12.03.22 Semifinală | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.22 Sfert de finală | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.22 a 3-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.22 a 2-a rundă | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Hard | ||||
03.03.22 a 3-a rundă | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci |
Dolores Molina Portela - ultimele meciuri
W25 Tucuman - Zgura | ||||
08.02.22 Calificare | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Nadua Herrera | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Catalina Wierna | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
01.02.22 Calificare | vs. Berta Bonardi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Lara Diaz Zayas | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Cordoba - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Villa - Zgura | ||||
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Buenos - Zgura | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Carla Markus | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 1-a rundă | vs. Melina Ferrero | 6-2, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Ornella Marcela Spinetta | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Belen Acosta | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lambare - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.08.19 1-a rundă | vs. Karim Lisset Carreras Lampert | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Santa - Zgura | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Fernanda Brito | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Camila Antonella Neyra | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
13.11.18 1-a rundă | vs. Fernanda Brito | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
04.09.18 Calificare | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 7-65, 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Carla Lucero | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lambare - Zgura | ||||
19.08.18 Calificare | vs. Sara Castellano | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 Calificare | vs. Mariana Borges | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
05.08.18 Calificare | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Villa Dolores - Zgura | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
12.12.17 1-a rundă | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |