MECI
28.06.16 | 1-a rundă | Barbora Miklova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 7-5 | Torun | Zgura |
STATISTICI MECI
Barbora Miklova | Ekaterine Gorgodze | |
Prima administrare % | 33/62 (53%) | 67/82 (82%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/33 (64%) | 35/67 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/29 (45%) | 6/15 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 6/16 (38%) | 4/4 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/82 (50%) | 28/62 (45%) |
Total puncte câştigate | 75/144 (52%) | 69/144 (48%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 3 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Barbora Miklova vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
30.08.17 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Barbora Miklova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Almaty | Zgura |
28.06.16 | 1-a rundă | Barbora Miklova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Torun | Zgura |
Barbora Miklova form & Ekaterine Gorgodze form
Barbora Miklova - ultimele meciuri
Prague - Hard | ||||
10.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - retragere | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
28.06.21 Calificare | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
23.03.21 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
25.06.20 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.06.20 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |