Olanda
22.04.98, 25 Vârsta
22.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
26.01.98, 26 Vârsta
26.01.98, 26 Vârsta
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia vs. Barbora Palcatova - meciuri reciproce
27.01.18 | 1-a rundă de calif. | Barbora Palcatova | Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia form & Barbora Palcatova form
Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 3-6, 1-4, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - retragere | detaliu meci | |
06.03.19 1-a rundă | vs. Andreea Velcea | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
05.03.19 Calificare | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Tanqueiro | Madalena Tanqueiro - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Aurelia Scotti | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 Calificare | vs. Chloe Compson | 4-6, 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.18 1-a rundă | vs. Maria Ines Fonte | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
27.08.18 Calificare | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
21.08.18 Calificare | vs. Sara Guglielminotti | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Delfina Glorioso | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Polanska | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Catherine Gulihur | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Palcatova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.01.18 1-a rundă | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.18 Calificare | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Yvette Erika Krauss | 3-6, 0-3, - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Jillissen | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Wanfercee Baulet - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Barbora Palcatova - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-74, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Elina Nepliy | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Gubertini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-3, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 4-5, - Barbora Palcatova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Topcic | 6-4, 1-0, Ivana Topcic - retragere | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Seresova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Irina Falconi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Akilah James | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.01.18 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-76, 0-6 | detaliu meci | |
29.01.18 Calificare | vs. Nozomi Fujioka | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |