MECI
27.04.16 | 1-a rundă | Basak Eraydin | Tess Sugnaux | 6-1, 7-5 | Chiasso | Zgura |
STATISTICI MECI
Basak Eraydin | Tess Sugnaux | |
Prima administrare % | 35/67 (52%) | 36/55 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/35 (69%) | 17/36 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/32 (53%) | 9/19 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/55 (53%) | 26/67 (39%) |
Total puncte câştigate | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Greșeli duble | 10 | 3 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Basak Eraydin vs. Tess Sugnaux - meciuri reciproce
27.04.16 | 1-a rundă | Basak Eraydin | Tess Sugnaux | 6-1, 7-5 | detaliu meci | Chiasso | Zgura |
24.03.14 | 1-a rundă | Basak Eraydin | Tess Sugnaux | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Basak Eraydin form & Tess Sugnaux form
Basak Eraydin - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Semifinală | vs. Jana Bojovic | - | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.23 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Tess Sugnaux - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - retragere | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Sfert de finală | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.12.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
21.12.23 1-a rundă | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Sfert de finală | vs. Nadine Keller | 1-3, - Tess Sugnaux - retragere | detaliu meci | |
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-3 | detaliu meci |