MECI
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Bente Spee | Justine Pysson | 6-3, 4-6, 10-6 | W15 Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Olanda
11.07.03, 20 Vârsta
11.07.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bente Spee vs. Justine Pysson - meciuri reciproce
24.06.19 | 1-a rundă de calif. | Bente Spee | Justine Pysson | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci | W15 Alkmaar | Zgura |
Bente Spee form & Justine Pysson form
Bente Spee - ultimele meciuri
W40 The - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Ella Kordik | 6-0, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Calificare | vs. Alicia Dudeney | 4-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Metka Komac | 6-2, 6-73, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.22 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-1, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 2-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.06.22 Calificare | vs. Katharina Hering | 7-62, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.06.22 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Diatlova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.21 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-4, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Garland | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.08.20 a 2-a rundă | vs. Cindy Burger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci |
Justine Pysson - ultimele meciuri
W15 Cairo - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.20 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.19 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.19 1-a rundă | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.19 Sfert de finală | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.19 1-a rundă | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.19 Calificare | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.03.19 Calificare | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.02.19 Calificare | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cherboug En - Indoor Hard | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detaliu meci |