INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Lina Gjorcheska vs. Berfu Cengiz - meciuri reciproce
22.01.19 | Calificare | Lina Gjorcheska | Berfu Cengiz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W60 Andrezieux | Indoor Hard |
05.06.18 | 1-a rundă | Berfu Cengiz | Lina Gjorcheska | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Lina Gjorcheska form & Berfu Cengiz form
Lina Gjorcheska - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - retragere | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.10.23 Finală | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Berfu Cengiz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - retragere | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detaliu meci |