MECI
28.06.16 | 1-a rundă | Bianka Bekefi | Barbara Kotelesova | 6-1, 6-3 | Banja Luka | Zgura |
STATISTICI MECI
Bianka Bekefi | Barbara Kotelesova | |
Prima administrare % | 30/52 (58%) | 34/51 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/30 (67%) | 16/34 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/22 (32%) | 1/17 (6%) |
Break-ballurile câştigate | 7/11 (64%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/51 (67%) | 25/52 (48%) |
Total puncte câştigate | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Greșeli duble | 5 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Bianka Bekefi vs. Barbara Kotelesova - meciuri reciproce
28.06.16 | 1-a rundă | Bianka Bekefi | Barbara Kotelesova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Banja Luka | Zgura |
Bianka Bekefi form & Barbara Kotelesova form
Bianka Bekefi - ultimele meciuri
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Justyna Malatinska | 7-610, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Raluca Maria Tudorache | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Diana Sumova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.17 1-a rundă | vs. Kristyna Hrabalova | 6-1, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Sliusar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
21.06.17 a 2-a rundă | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.17 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
09.06.17 Sfert de finală | vs. Nina Potocnik | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.06.17 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.17 1-a rundă | vs. Laura Masic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
02.06.17 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.06.17 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.17 1-a rundă | vs. Bojana Markovic | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dunakeszi - Zgura | ||||
09.05.17 1-a rundă | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
04.05.17 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.11.16 a 2-a rundă | vs. Claudia Franze | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Barbara Kotelesova - ultimele meciuri
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
11.07.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Dina Dudic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
04.07.18 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Vendula Zovincova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.17 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Maria Patrascu | 0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.06.17 a 2-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.17 1-a rundă | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.05.17 1-a rundă | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.04.17 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - retragere | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
05.04.17 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
29.03.17 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.11.16 1-a rundă | vs. Emma Lene | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.11.16 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
04.11.16 Sfert de finală | vs. Diana Enache | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
03.11.16 a 2-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.16 1-a rundă | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
29.10.16 Semifinală | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.16 Sfert de finală | vs. Tereza Kolarova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.10.16 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
25.10.16 1-a rundă | vs. Mariana Correa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.10.16 Semifinală | vs. Fernanda Brito | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.16 Sfert de finală | vs. Alice Bacquie | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
13.10.16 a 2-a rundă | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | detaliu meci |