MECI
08.06.17 | a 2-a rundă | Bianka Bekefi | Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | Banja Luka | Zgura |
STATISTICI MECI
Bianka Bekefi | Magdalena Pantuckova | |
Prima administrare % | 33/57 (58%) | 37/52 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/33 (48%) | 12/37 (32%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/24 (42%) | 5/15 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 8/14 (57%) | 5/7 (71%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/52 (67%) | 31/57 (54%) |
Total puncte câştigate | 61/109 (56%) | 48/109 (44%) |
Greșeli duble | 8 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Bianka Bekefi vs. Magdalena Pantuckova - meciuri reciproce
08.06.17 | a 2-a rundă | Bianka Bekefi | Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Banja Luka | Zgura |
01.07.16 | Sfert de finală | Bianka Bekefi | Magdalena Pantuckova | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Banja Luka | Zgura |
Bianka Bekefi form & Magdalena Pantuckova form
Bianka Bekefi - ultimele meciuri
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Justyna Malatinska | 7-610, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Raluca Maria Tudorache | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Diana Sumova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.17 1-a rundă | vs. Kristyna Hrabalova | 6-1, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Sliusar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
21.06.17 a 2-a rundă | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.17 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
14.06.17 1-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
09.06.17 Sfert de finală | vs. Nina Potocnik | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.06.17 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.17 1-a rundă | vs. Laura Masic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
02.06.17 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.06.17 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.05.17 1-a rundă | vs. Bojana Markovic | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dunakeszi - Zgura | ||||
09.05.17 1-a rundă | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
04.05.17 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.11.16 a 2-a rundă | vs. Claudia Franze | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Magdalena Pantuckova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.20 1-a rundă | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.11.19 Finală | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.19 Semifinală | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.10.19 Finală | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.19 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.19 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci |