Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
vs. Bojana Klincov - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
- ultimele meciuri
nu a fost găsit nici un meci |
Bojana Klincov - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |