MECI
21.08.17 | 2-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Maria Zotova | 0-6, 6-3, 6-2 | Vrnjacka Banja | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
02.06.96, 27 Vârsta
13046 $
02.06.96, 27 Vârsta
13046 $
Bojana Klincov vs. Maria Zotova - meciuri reciproce
02.07.18 | Calificare | Bojana Klincov | Maria Zotova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Prokuplje | Zgura |
21.08.17 | 2-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Maria Zotova | 0-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Vrnjacka Banja | Zgura |
Bojana Klincov form & Maria Zotova form
Bojana Klincov - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Maria Zotova - ultimele meciuri
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
23.07.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.07.19 Calificare | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
19.07.18 Sfert de finală | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - retragere | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
02.07.18 Calificare | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | detaliu meci |