MECI
11.02.19 | 1-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | W15 Shymkent | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.04.01, 22 Vârsta
22.04.01, 22 Vârsta
Bojana Klincov vs. Mariya Poduraeva - meciuri reciproce
11.02.19 | 1-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Shymkent | Indoor Hard |
Bojana Klincov form & Mariya Poduraeva form
Bojana Klincov - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Mariya Poduraeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detaliu meci |