MECI
24.02.20 | Calificare | Camilla Rosatello | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-4 | W25 Macon | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Camilla Rosatello | Lucia Cortez Llorca | |
Prima administrare % | 35/50 (70%) | 28/55 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/35 (80%) | 17/28 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/15 (33%) | 7/27 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/55 (56%) | 17/50 (34%) |
Total puncte câştigate | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Camilla Rosatello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0 | ||
Camilla Rosatello | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0 | ||
Camilla Rosatello | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Camilla Rosatello | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Rosatello | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Lucia Cortez Llorca | |
Camilla Rosatello | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Camilla Rosatello vs. Lucia Cortez Llorca - meciuri reciproce
24.02.20 | Calificare | Camilla Rosatello | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W25 Macon | Indoor Hard |
Camilla Rosatello form & Lucia Cortez Llorca form
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Lucia Cortez Llorca - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci |