MECI
09.01.18 | 1-a rundă | Camilla Rosatello | Marketa Panackova | 6-4, 6-2 | Hammamet | Zgura |
STATISTICI MECI
Camilla Rosatello | Marketa Panackova | |
Prima administrare % | 35/57 (61%) | 41/59 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/35 (69%) | 19/41 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/22 (41%) | 5/18 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 3/6 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/59 (59%) | 24/57 (42%) |
Total puncte câştigate | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Greșeli duble | 5 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
28.07.02, 21 Vârsta
28.07.02, 21 Vârsta
Camilla Rosatello vs. Marketa Panackova - meciuri reciproce
09.01.18 | 1-a rundă | Camilla Rosatello | Marketa Panackova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Camilla Rosatello form & Marketa Panackova form
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Marketa Panackova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Diana Khaydarshina | Diana Khaydarshina - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.21 Calificare | vs. Beatris Spasova | 6-4, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
09.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Monique Barry | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 1-2, - Marketa Panackova - retragere | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Anja Gal | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Liv Drolshammer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Ines Murta | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.01.18 1-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.18 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Rishika Sunkara | 2-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
20.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Cerutti | 7-65, 6-3 | detaliu meci |