MECI
10.03.18 | 1-a rundă de calif. | Camilla Rosatello | Satsuki Koike | 6-2, 6-2 | Toyota | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
16.07.97, 26 Vârsta
16.07.97, 26 Vârsta
Camilla Rosatello vs. Satsuki Koike - meciuri reciproce
10.03.18 | 1-a rundă de calif. | Camilla Rosatello | Satsuki Koike | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Toyota | Hard |
Camilla Rosatello form & Satsuki Koike form
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Satsuki Koike - ultimele meciuri
W25 Makinohara - Carpet | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.19 Calificare | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.03.19 Sfert de finală | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.06.18 Calificare | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
16.06.18 Semifinală | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.18 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.06.18 1-a rundă | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.06.18 Calificare | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Sangju - Indoor Hard | ||||
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Fukuoka - Carpet | ||||
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detaliu meci |