MECI
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Camilla Scala | Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | W25 Torino | Zgura |
STATISTICI MECI
Camilla Scala | Camilla Rosatello | |
Prima administrare % | 43/73 (59%) | 44/68 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/43 (49%) | 20/44 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/30 (50%) | 8/24 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 5/8 (63%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/68 (59%) | 37/73 (51%) |
Total puncte câştigate | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Greșeli duble | 7 | 5 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Camilla Scala | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Camilla Scala | 0-0 | |
0-1 | Camilla Rosatello | |
Camilla Scala | 0-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Camilla Scala | 1-3 | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Camilla Scala | 4-4 | |
5-4 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Scala | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-40 | ||
Camilla Scala | 6-6 | |
0-0 | ||
6-72 |
3 | ||
10-6 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Camilla Scala vs. Camilla Rosatello - meciuri reciproce
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Camilla Scala | Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detaliu meci | W25 Torino | Zgura |
05.10.15 | a 2-a rundă | Camilla Rosatello | Camilla Scala | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Camilla Scala form & Camilla Rosatello form
Camilla Scala - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
01.07.20 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.06.20 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - retragere | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.19 1-a rundă | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Bagnatica - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Cordenons - Zgura | ||||
10.08.19 Semifinală | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.19 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
01.08.19 1-a rundă | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
27.07.19 Semifinală | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.07.19 Sfert de finală | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Torino - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Biella - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |