MECI
03.02.20 | 2-a rundă de calif. | Carmen Garri Murcia | Karola Suviste | 6-4, 6-4 | W15 Palmanova | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
20.01.97, 27 Vârsta
20.01.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
10.09.04, 19 Vârsta
10.09.04, 19 Vârsta
Carmen Garri Murcia vs. Karola Suviste - meciuri reciproce
03.02.20 | 2-a rundă de calif. | Carmen Garri Murcia | Karola Suviste | 6-4, 6-4 | detaliu meci | W15 Palmanova | Zgura |
Carmen Garri Murcia form & Karola Suviste form
Carmen Garri Murcia - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Tsion | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Anttila | Alexandra Anttila - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bienvenida Dolz Dolz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.22 Calificare | vs. Himari Sato | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Oran - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă | vs. Lynda Benkaddour | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oran - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Ela Platenikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100+H La - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Karola Suviste - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Josefine Falster | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Viola Turini | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Joana Schulten | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Hopfensperger | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 2-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci |