MECI
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Celia Cervino Ruiz | Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bulgaria
18.01.94, 30 Vârsta
18.01.94, 30 Vârsta
Celia Cervino Ruiz vs. Lyuboslava Peruhova - meciuri reciproce
18.11.19 | 2-a rundă de calif. | Celia Cervino Ruiz | Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Celia Cervino Ruiz form & Lyuboslava Peruhova form
Celia Cervino Ruiz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - retragere | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Sfert de finală | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.23 Calificare | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.11.22 Finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Lyuboslava Peruhova - ultimele meciuri
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.12.18 Calificare | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.18 Calificare | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.10.18 Calificare | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | detaliu meci |