INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chayenne Ewijk vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
28.09.09 | 1-a rundă | Chayenne Ewijk | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Tbilisi | Zgura |
Chayenne Ewijk form & Ekaterine Gorgodze form
Chayenne Ewijk - ultimele meciuri
Petange - Indoor Hard | ||||
04.11.17 Finală | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.17 Semifinală | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.17 Sfert de finală | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.17 Sfert de finală | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
02.09.17 Semifinală | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.17 Sfert de finală | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
19.08.17 Finală | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.17 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.17 Sfert de finală | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
16.08.17 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
15.08.17 1-a rundă | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.08.17 1-a rundă | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Middelburg - Zgura | ||||
06.07.17 a 2-a rundă | vs. Arantxa Rus | - | detaliu meci | |
05.07.17 1-a rundă | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
27.06.17 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
25.01.17 1-a rundă | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Orlando - Zgura | ||||
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Daytona Beach - Zgura | ||||
09.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
04.11.16 Semifinală | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.16 Sfert de finală | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.16 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
01.11.16 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.16 1-a rundă | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |