MECI
18.08.17 | Semifinală | Chayenne Ewijk | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | Las Palmas | Zgura |
STATISTICI MECI
Chayenne Ewijk | Guiomar Zuleta De Reales | |
Prima administrare % | 37/65 (57%) | 34/67 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/37 (68%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/28 (32%) | 11/33 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 7/15 (47%) | 4/6 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/67 (55%) | 31/65 (48%) |
Total puncte câştigate | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Greșeli duble | 5 | 12 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chayenne Ewijk vs. Guiomar Zuleta De Reales - meciuri reciproce
18.08.17 | Semifinală | Chayenne Ewijk | Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Las Palmas | Zgura |
Chayenne Ewijk form & Guiomar Zuleta De Reales form
Chayenne Ewijk - ultimele meciuri
Petange - Indoor Hard | ||||
04.11.17 Finală | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.17 Semifinală | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.17 Sfert de finală | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.17 Sfert de finală | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
02.09.17 Semifinală | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.17 Sfert de finală | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
19.08.17 Finală | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.17 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.17 Sfert de finală | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
16.08.17 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
15.08.17 1-a rundă | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.08.17 1-a rundă | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Middelburg - Zgura | ||||
06.07.17 a 2-a rundă | vs. Arantxa Rus | - | detaliu meci | |
05.07.17 1-a rundă | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
27.06.17 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
25.01.17 1-a rundă | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Orlando - Zgura | ||||
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Daytona Beach - Zgura | ||||
09.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
04.11.16 Semifinală | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.16 Sfert de finală | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.16 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
01.11.16 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.16 1-a rundă | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Guiomar Zuleta De Reales - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Semifinală | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.24 Sfert de finală | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 Finală | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Semifinală | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 Finală | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detaliu meci |