Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Indonezia
22.08.95, 28 Vârsta
22.08.95, 28 Vârsta
Chayenne Ewijk vs. Vita Mediana - meciuri reciproce
21.09.15 | 1-a rundă | Chayenne Ewijk | Vita Mediana | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | Solo | Hard |
Chayenne Ewijk form & Vita Mediana form
Chayenne Ewijk - ultimele meciuri
Petange - Indoor Hard | ||||
04.11.17 Finală | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.17 Semifinală | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.11.17 Sfert de finală | vs. Xenia Knoll | 6-4, 2-1, Xenia Knoll - retragere | detaliu meci | |
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 6-76, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Cindy Castille | 6-2, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.17 Sfert de finală | vs. Meritxell Perera Ros | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Ioana Gheorghita | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
02.09.17 Semifinală | vs. Marina Melnikova | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.17 Sfert de finală | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
19.08.17 Finală | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.08.17 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.17 Sfert de finală | vs. Ines Murta | 6-3, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
16.08.17 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
15.08.17 1-a rundă | vs. Kassandra Davesne | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.08.17 1-a rundă | vs. Carlota Molina Megias | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Middelburg - Zgura | ||||
06.07.17 a 2-a rundă | vs. Arantxa Rus | - | detaliu meci | |
05.07.17 1-a rundă | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
De Haan - Zgura | ||||
27.06.17 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-76, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
25.01.17 1-a rundă | vs. Giuliana Olmos | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Orlando - Zgura | ||||
16.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Carla Touly | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.17 2-a rundă de calif. | vs. Josephine Kuhlman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Daytona Beach - Zgura | ||||
09.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
04.11.16 Semifinală | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.16 Sfert de finală | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.16 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
01.11.16 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
17.10.16 1-a rundă | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Vita Mediana - ultimele meciuri
Jakarta - Hard | ||||
12.10.16 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 0-6, 1-4, - Vita Mediana - retragere | detaliu meci | |
11.10.16 1-a rundă | vs. Shiho Hisamatsu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.07.16 1-a rundă | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Wing Sze Yu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.16 Calificare | vs. Yuen Tung Liu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Sinhee Kim | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.05.16 Calificare | vs. Beatrice Gumulya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Seohyeon Kim | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
04.04.16 1-a rundă de calif. | vs. Na-Young Lee | 5-7, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
21.12.15 Calificare | vs. Xinyu Jiang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.12.15 1-a rundă de calif. | vs. Alvina Lai | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
14.12.15 1-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.15 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.12.15 Calificare | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Bangkok - Hard | ||||
26.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Chotika Sanglapo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.10.15 Calificare | vs. Emma Laine | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Jakarta - Hard | ||||
28.09.15 1-a rundă | vs. Fadona Titalyana Kusumawati | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
28.09.15 a 2-a rundă | vs. Kanami Tsuji | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solo - Hard | ||||
21.09.15 1-a rundă | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Balikpapan - Hard | ||||
25.05.15 1-a rundă | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tarakan - Indoor Hard | ||||
18.05.15 Sfert de finală | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
18.05.15 1-a rundă | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
18.05.15 a 2-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Solo - Hard | ||||
09.06.14 1-a rundă | vs. Chun-Yan He | 0-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
09.06.14 Calificare | vs. Woyla Waluyo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.06.14 1-a rundă de calif. | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Tarakan - Indoor Hard | ||||
02.06.14 1-a rundă | vs. Isabella Holland | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Balikpapan - Hard | ||||
26.05.14 1-a rundă | vs. Xiaorong Dong | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
06.02.14 Rubber 1 | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 1-6 | detaliu meci |