India
13.02.95, 29 Vârsta
16775 $
13.02.95, 29 Vârsta
16775 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Saumya Vig vs. Cherry Kim - meciuri reciproce
05.03.19 | Calificare | Cherry Kim | Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Nanchang | Zgura |
Saumya Vig form & Cherry Kim form
Saumya Vig - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 Calificare | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.23 1-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci |
Cherry Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dayeon Back | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Seo Hyeon Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sunam Jeong | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yujin Kim | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Han Hyeongju | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Eunchae Kim | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Gyuree Nam | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hanyu Guo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Haram Kim | 2-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Min Young Park | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sihyeong Cho | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Michika Ozeki | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.23 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 1-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 1-1, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Ramu Ueda | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Subin Park | 6-1, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Juae Shin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
03.06.22 Sfert de finală | vs. Olivia Tjandramulia | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.22 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-63, 6-2 | detaliu meci |