MECI
20.08.17 | Finală | Chiara Scholl | Albina Khabibulina | 6-1, 6-1 | Oldenzaal | Zgura |
STATISTICI MECI
Chiara Scholl | Albina Khabibulina | |
Prima administrare % | 20/39 (51%) | 16/35 (46%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/20 (85%) | 5/16 (31%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 5/19 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/35 (71%) | 11/39 (28%) |
Total puncte câştigate | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 1 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chiara Scholl vs. Albina Khabibulina - meciuri reciproce
20.08.17 | Finală | Chiara Scholl | Albina Khabibulina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Oldenzaal | Zgura |
Chiara Scholl form & Albina Khabibulina form
Chiara Scholl - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - retragere | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - retragere | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
01.07.23 Semifinală | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
30.06.23 Sfert de finală | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Albina Khabibulina - ultimele meciuri
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Irys Ekani | - Albina Khabibulina - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
20.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Montpellier - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
19.03.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.19 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
22.01.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Navi Mumbai - Hard | ||||
16.12.18 Calificare | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Pune - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Muzaffarnagar - Iarbă | ||||
12.11.18 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.11.18 Calificare | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
13.09.18 Sfert de finală | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - retragere | detaliu meci | |
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detaliu meci |