MECI
09.04.18 | 1-a rundă de calif. | Claudia Gaspar | Katerina Filip | 6-2, 6-75, 6-4 | Obidos | Carpet |
STATISTICI MECI
Portugalia
11.02.95, 29 Vârsta
11.02.95, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Claudia Gaspar vs. Katerina Filip - meciuri reciproce
09.04.18 | 1-a rundă de calif. | Claudia Gaspar | Katerina Filip | 6-2, 6-75, 6-4 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Claudia Gaspar form & Katerina Filip form
Claudia Gaspar - ultimele meciuri
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ana Vrljic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Marques | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
12.09.18 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Porto - Zgura | ||||
22.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Alice Garcia | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Setubal - Hard | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Rentouli | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Natasha Fourouclas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
21.06.18 a 2-a rundă | vs. Cristina Ene | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.06.18 1-a rundă | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Luniuska Delgado | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 Calificare | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Catarina Zheng | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.18 1-a rundă | vs. Ines Murta | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
03.10.17 1-a rundă | vs. Maria Masini | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Porto - Zgura | ||||
02.08.17 1-a rundă | vs. Maria Joao Koehler | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.07.17 Sfert de finală | vs. Alicia Barnett | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.17 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 1-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.07.17 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
05.07.17 1-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 7-67, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Gerda Zykute | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.07.17 Calificare | vs. Aimee Tarun | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Arianne Hartono | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Montemor O - Hard | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Brynn Boren | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Katerina Filip - ultimele meciuri
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
20.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
07.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Claremont - Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W80 Biarritz - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60+H Stare - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Norman - Hard | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Lawrence - Indoor Hard | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Tyler - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Florence - Hard | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bad Saulgau - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci |