MECI
02.09.16 | Sfert de finală | Claudia Giovine | Anna Maria Procacci | 6-1, 6-2 | Trieste | Zgura |
STATISTICI MECI
Claudia Giovine | Anna Maria Procacci | |
Prima administrare % | 37/61 (61%) | 27/49 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/37 (65%) | 12/27 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/24 (50%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/49 (63%) | 25/61 (41%) |
Total puncte câştigate | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Greșeli duble | 7 | 3 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
26.02.97, 27 Vârsta
26.02.97, 27 Vârsta
Claudia Giovine vs. Anna Maria Procacci - meciuri reciproce
02.09.16 | Sfert de finală | Claudia Giovine | Anna Maria Procacci | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Trieste | Zgura |
Claudia Giovine form & Anna Maria Procacci form
Claudia Giovine - ultimele meciuri
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
04.11.20 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.20 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.06.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
02.11.19 Finală | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.19 Semifinală | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.19 Sfert de finală | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Anna Maria Procacci - ultimele meciuri
Cairo - Zgura | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Dalia Ahmed | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Cuneo - Zgura | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Zdrubecka | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Torino - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Alice Amendola | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.06.18 1-a rundă | vs. Verena Hofer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Marina Rodriguez Garcia | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.10.17 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
28.09.17 a 2-a rundă | vs. Marie Temin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.17 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-4, Ines Ibbou - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.09.17 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.17 Calificare | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-75, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
22.08.17 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cuneo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Pereyra Sellart | 1-3, - Anna Maria Procacci - retragere | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă | vs. Sophia Intert | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
12.07.17 1-a rundă | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sassuolo - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.17 Calificare | vs. Anna-Lena Neuwirth | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
31.05.17 1-a rundă | vs. Giorgia Marchetti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Alicia Robinson | 6-1, 6-1 | detaliu meci |