MECI
07.09.17 | a 2-a rundă | Claudia Giovine | Elina Vikhryanova | 6-1, 6-2 | Trieste | Zgura |
STATISTICI MECI
Claudia Giovine | Elina Vikhryanova | |
Prima administrare % | 26/46 (57%) | 30/53 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/26 (81%) | 17/30 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/20 (70%) | 8/23 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/53 (53%) | 11/46 (24%) |
Total puncte câştigate | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
10.12.96, 27 Vârsta
10.12.96, 27 Vârsta
Claudia Giovine vs. Elina Vikhryanova - meciuri reciproce
07.09.17 | a 2-a rundă | Claudia Giovine | Elina Vikhryanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Trieste | Zgura |
Claudia Giovine form & Elina Vikhryanova form
Claudia Giovine - ultimele meciuri
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
04.11.20 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.20 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.06.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
02.11.19 Finală | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.19 Semifinală | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.19 Sfert de finală | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Elina Vikhryanova - ultimele meciuri
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 Calificare | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Torino - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
28.11.18 a 2-a rundă | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - retragere | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
20.11.18 1-a rundă | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
02.11.18 Sfert de finală | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.18 1-a rundă | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.07.18 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.18 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.12.17 1-a rundă | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
21.11.17 1-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.11.17 1-a rundă | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.11.17 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |