Italia
21.08.98, 25 Vârsta
21.08.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Martina Zerulo vs. Claudia Giovine - meciuri reciproce
03.10.16 | 1-a rundă de calif. | Claudia Giovine | Martina Zerulo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Martina Zerulo form & Claudia Giovine form
Martina Zerulo - ultimele meciuri
W15 Norman - Hard | ||||
16.10.21 Semifinală | vs. Annabelle Xu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.21 Sfert de finală | vs. Alexandra Pisareva | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.21 1-a rundă | vs. Meera Jesudason | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Carmen Corley | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.19 Calificare | vs. Brooke Killingsworth | 6-2, 6-73, 11-9 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Macey Miller | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Melisa Morales | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.19 Calificare | vs. Kendal Woodard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stankovic | 7-64, 3-0, Aleksandra Stankovic - retragere | detaliu meci | |
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Lidia Mugelli | 4-6, 2-3, - Martina Zerulo - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
03.10.17 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.17 Calificare | vs. Daria Kuczer | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
24.08.17 a 2-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.17 1-a rundă | vs. Yuval Keren | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.17 Calificare | vs. Sofiya Kuzina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Okopniak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.05.17 Calificare | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.05.17 1-a rundă | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
25.10.16 1-a rundă | vs. Cecilia Pattacini | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.10.16 1-a rundă | vs. Alice Balducci | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Claudia Giovine - ultimele meciuri
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
04.11.20 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.20 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
09.09.20 Calificare | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.06.20 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.11.19 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
02.11.19 Finală | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.11.19 Semifinală | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.19 Sfert de finală | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detaliu meci |