INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Camilla Scala vs. Claudia Hoste Ferrer - meciuri reciproce
22.03.18 | a 2-a rundă | Claudia Hoste Ferrer | Camilla Scala | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Camilla Scala form & Claudia Hoste Ferrer form
Camilla Scala - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
01.07.20 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.06.20 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - retragere | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.19 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.19 1-a rundă | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Bagnatica - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Cordenons - Zgura | ||||
10.08.19 Semifinală | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.19 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
01.08.19 1-a rundă | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
27.07.19 Semifinală | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.07.19 Sfert de finală | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Torino - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Biella - Zgura | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Claudia Hoste Ferrer - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 Finală | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detaliu meci |