MECI
26.08.19 | 2-a rundă de calif. | Corina Mader | Anna Ozerova | 7-62, 6-3 | W15 Haren | Zgura |
STATISTICI MECI
Elvetia
13.05.95, 28 Vârsta
13.05.95, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Corina Mader vs. Anna Ozerova - meciuri reciproce
26.08.19 | 2-a rundă de calif. | Corina Mader | Anna Ozerova | 7-62, 6-3 | detaliu meci | W15 Haren | Zgura |
Corina Mader form & Anna Ozerova form
Corina Mader - ultimele meciuri
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.21 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
21.06.21 Calificare | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Calificare | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.02.20 Calificare | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.01.20 Calificare | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nu s-a prezentat | detaliu meci |
Anna Ozerova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detaliu meci |