MECI
16.10.19 | 1-a rundă | Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | 4-6, 5-1, - retragere | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | |
Prima administrare % | 42/50 (84%) | 33/56 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/42 (57%) | 19/33 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/8 (50%) | 8/23 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 4/11 (36%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/56 (52%) | 22/50 (44%) |
Total puncte câştigate | 57/106 (54%) | 49/106 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-2 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
Costanza Traversi | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Costanza Traversi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
Costanza Traversi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Costanza Traversi | 4-5 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Costanza Traversi | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Costanza Traversi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Perla Nieuwboer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Costanza Traversi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Perla Nieuwboer | |
0-0 | ||
5-1 |
3 | ||
- retragere |
Italia
19.07.00, 23 Vârsta
14460 $
19.07.00, 23 Vârsta
14460 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.01.00, 24 Vârsta
06.01.00, 24 Vârsta
Costanza Traversi vs. Perla Nieuwboer - meciuri reciproce
16.10.19 | 1-a rundă | Costanza Traversi | Perla Nieuwboer | 4-6, 5-1, Perla Nieuwboer - retragere | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Costanza Traversi form & Perla Nieuwboer form
Costanza Traversi - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.23 Sfert de finală | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detaliu meci |
Perla Nieuwboer - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - retragere | detaliu meci | |
27.07.21 Calificare | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 Calificare | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detaliu meci |