MECI
28.06.17 | 1-a rundă | Cristina Ene | Elena-Teodora Cadar | 2-0, - retragere | Bucharest | Zgura |
STATISTICI MECI
Cristina Ene | Elena-Teodora Cadar | |
Prima administrare % | 1/5 (20%) | 3/5 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 1/1 (100%) | 1/3 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 4/5 (80%) | 1/5 (20%) |
Total puncte câştigate | 8/10 (80%) | 2/10 (20%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Cristina Ene vs. Elena-Teodora Cadar - meciuri reciproce
28.06.17 | 1-a rundă | Cristina Ene | Elena-Teodora Cadar | 2-0, Elena-Teodora Cadar - retragere | detaliu meci | Bucharest | Zgura |
20.07.16 | 1-a rundă | Cristina Ene | Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Targu Jiu | Zgura |
13.06.16 | 2-a rundă de calif. | Cristina Ene | Elena-Teodora Cadar | 7-64, 6-4 | detaliu meci | Szeged | Zgura |
Cristina Ene form & Elena-Teodora Cadar form
Cristina Ene - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.19 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
02.07.19 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
28.06.19 Sfert de finală | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.19 Sfert de finală | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.19 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.19 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.19 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Elena-Teodora Cadar - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Lara Salden | Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci |