MECI
19.01.16 | 1-a rundă | Csilla Argyelan | Brandy Mina | 6-4, 2-6, 6-3 | Petit Bourg | Hard |
STATISTICI MECI
Csilla Argyelan | Brandy Mina | |
Prima administrare % | 50/82 (61%) | 70/104 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/50 (64%) | 43/70 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/32 (56%) | 15/34 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/104 (44%) | 32/82 (39%) |
Total puncte câştigate | 96/186 (52%) | 90/186 (48%) |
Greșeli duble | 1 | 9 |
ași | 1 | 5 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Csilla Argyelan vs. Brandy Mina - meciuri reciproce
19.01.16 | 1-a rundă | Csilla Argyelan | Brandy Mina | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | Petit Bourg | Hard |
Csilla Argyelan form & Brandy Mina form
Csilla Argyelan - ultimele meciuri
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Barbare Eristavi | 1-5, - Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 3-6, 1-4, - Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
20.09.18 a 2-a rundă | vs. Ana Shanidze | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.18 Sfert de finală | vs. Daria Kudashova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.18 1-a rundă | vs. Cagla Teoman | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Alexandra Damaschin | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.18 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.08.18 1-a rundă | vs. Irina Lapustina | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Vankova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Petra Melounova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Jenifer Anger | 5-7, - Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Reka Pecsi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.18 1-a rundă | vs. Tea Faber | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-2, - Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
07.05.18 Calificare | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Bojana Jovanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Encarnacion - Zgura | ||||
07.11.17 1-a rundă | vs. Liz Carolina Chileno | 4-6, - Csilla Argyelan - retragere | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
31.10.17 1-a rundă | vs. Lara Escauriza | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Brandy Mina - ultimele meciuri
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Emma Lene | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 6-2, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
16.01.19 1-a rundă | vs. Ellie Douglas | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Colard | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
11.07.17 1-a rundă | vs. Luisa Stefani | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Mimi Levine | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Constandena Nicolaou | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.17 Calificare | vs. Dagmar Zdrubecka | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
25.01.17 1-a rundă | vs. Charlotte Robillard-Millette | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
17.01.17 1-a rundă | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
10.01.17 1-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Leon - Hard | ||||
28.03.16 1-a rundă | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.03.16 a 2-a rundă | vs. Fatma Al Nabhani | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.16 1-a rundă | vs. Alena Fomina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
23.02.16 1-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
16.02.16 1-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.16 Calificare | vs. Michelle Sammons | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Saint Martin - Hard | ||||
28.01.16 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.01.16 1-a rundă | vs. Alexa Graham | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
19.01.16 1-a rundă | vs. Csilla Argyelan | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
15.01.16 Semifinală | vs. Irina Ramialison | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.16 Sfert de finală | vs. Giulia Pairone | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.01.16 a 2-a rundă | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.16 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Courteau | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Perigueux - Zgura | ||||
22.06.15 Calificare | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
Montpellier - Zgura | ||||
15.06.15 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.15 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Jullien | 7-64, 6-4 | detaliu meci |