MECI
03.12.19 | Calificare | Da Hye Kim | Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTICI MECI
Da Hye Kim | Mana Kawamura | |
Prima administrare % | 53/67 (79%) | 29/61 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/53 (68%) | 17/29 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/14 (50%) | 13/32 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/61 (51%) | 24/67 (36%) |
Total puncte câştigate | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Da Hye Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Da Hye Kim | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Da Hye Kim | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Da Hye Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Mana Kawamura | |
Da Hye Kim | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Mana Kawamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Da Hye Kim | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Da Hye Kim vs. Mana Kawamura - meciuri reciproce
03.12.19 | Calificare | Da Hye Kim | Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detaliu meci | W15 Nonthaburi | Hard |
Da Hye Kim form & Mana Kawamura form
Da Hye Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Semifinală | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.19 Sfert de finală | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Mana Kawamura - ultimele meciuri
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | detaliu meci |