INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Da Hye Kim vs. So-Ra Lee - meciuri reciproce
30.08.19 | Sfert de finală | Da Hye Kim | So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | W15 Yeongwol | Hard |
28.10.13 | Semifinală | Da Hye Kim | So-Ra Lee | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Seoul | Hard |
27.08.12 | a 2-a rundă | So-Ra Lee | Da Hye Kim | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Yeong Wol | Hard |
Da Hye Kim form & So-Ra Lee form
Da Hye Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Semifinală | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.19 Sfert de finală | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
So-Ra Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
27.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.12.21 Calificare | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
26.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.21 Calificare | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Sfert de finală | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detaliu meci |