MECI
31.08.18 | Semifinală | Dabin Kim | Da Hye Kim | - nu s-a prezentat | Yeongwol | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dabin Kim vs. Da Hye Kim - meciuri reciproce
15.05.23 | 2-a rundă de calif. | Dabin Kim | Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W25 Incheon | Hard |
20.08.19 | 1-a rundă | Dabin Kim | Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W25 Guiyang | Hard |
31.08.18 | Semifinală | Dabin Kim | Da Hye Kim | Da Hye Kim - nu s-a prezentat | detaliu meci | Yeongwol | Hard |
06.06.16 | 1-a rundă de calif. | Dabin Kim | Da Hye Kim | 6-0, 7-5 | detaliu meci | Tokyo | Hard |
Dabin Kim form & Da Hye Kim form
Dabin Kim - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - retragere | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finală | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 a 2-a rundă | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.06.23 Sfert de finală | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - retragere | detaliu meci | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.04.23 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Da Hye Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Semifinală | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.19 Sfert de finală | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detaliu meci |