MECI
02.04.19 | Calificare | Dabin Kim | Marina Yudanov | 7-5, 7-5 | W25 Kashiwa | Hard |
STATISTICI MECI
Dabin Kim | Marina Yudanov | |
Prima administrare % | 51/75 (68%) | 55/78 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/51 (57%) | 23/55 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/24 (38%) | 13/23 (57%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/78 (54%) | 37/75 (49%) |
Total puncte câştigate | 80/153 (52%) | 73/153 (48%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dabin Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dabin Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-5 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dabin Kim | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dabin Kim | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Kim | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dabin Kim | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Kim | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dabin Kim vs. Marina Yudanov - meciuri reciproce
02.04.19 | Calificare | Dabin Kim | Marina Yudanov | 7-5, 7-5 | detaliu meci | W25 Kashiwa | Hard |
Dabin Kim form & Marina Yudanov form
Dabin Kim - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - retragere | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finală | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.06.23 Semifinală | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.06.23 a 2-a rundă | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - retragere | detaliu meci | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.04.23 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |