MECI
04.08.18 | 1-a rundă de calif. | Dagmar Dudlakova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | Warsaw | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
22.10.90, 33 Vârsta
22.10.90, 33 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
04.06.01, 22 Vârsta
04.06.01, 22 Vârsta
Dagmar Dudlakova vs. Anastasiya Kasarzheuskaya - meciuri reciproce
04.08.18 | 1-a rundă de calif. | Dagmar Dudlakova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Warsaw | Zgura |
Dagmar Dudlakova form & Anastasiya Kasarzheuskaya form
Dagmar Dudlakova - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 Sfert de finală | vs. Victoria Muntean | - | detaliu meci | |
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
02.05.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Anastasiya Kasarzheuskaya - ultimele meciuri
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.17 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci |