MECI
13.03.17 | 1-a rundă de calif. | Dagmar Dudlakova | Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
22.10.90, 33 Vârsta
22.10.90, 33 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Canada
26.05.98, 25 Vârsta
26.05.98, 25 Vârsta
Dagmar Dudlakova vs. Anjana Suresh - meciuri reciproce
13.03.17 | 1-a rundă de calif. | Dagmar Dudlakova | Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Dagmar Dudlakova form & Anjana Suresh form
Dagmar Dudlakova - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
03.05.18 Sfert de finală | vs. Victoria Muntean | - | detaliu meci | |
02.05.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Anjana Suresh - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 Calificare | vs. Mariia Bergen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alpha Ambaye | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Josephine Boualem | 3-6, 0-2, - Anjana Suresh - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Patricia Hlinkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Annelou Nab | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Morgan Cross | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Suzzoni | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Nina Rudiukova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Anita Bertoloni | 7-63, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.05.19 Calificare | vs. Elena Covi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.04.19 Calificare | vs. Elena Di Battista | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 6-4, 1-0, Luna Meers - retragere | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Ivana Topcic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Siska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 6-71, 0-6 | detaliu meci | |
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Ali Collins | Ali Collins - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.12.18 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.12.18 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stankovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Melilla - Zgura | ||||
22.09.18 Calificare | vs. Ines Benito | 6-74, 3-6 | detaliu meci |