Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Grecia
01.09.00, 23 Vârsta
01.09.00, 23 Vârsta
Karolayne Da Rosa vs. Danai Petroula - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Danai Petroula | Karolayne Da Rosa | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Karolayne Da Rosa form & Danai Petroula form
Karolayne Da Rosa - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sezze - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.07.19 Sfert de finală | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.19 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.04.19 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.04.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.04.19 1-a rundă | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Danai Petroula - ultimele meciuri
Brussels - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Marianne Argyrokastriti | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Helena Verbeeck | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Camelia-Elena Hristea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Borodina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
13.06.18 1-a rundă | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-3, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.05.18 1-a rundă | vs. Karolayne Da Rosa | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.05.18 Calificare | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
25.05.18 Sfert de finală | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.05.18 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.05.18 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.05.18 Calificare | vs. Rosaline Zafir Chavez Tello | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
07.03.18 1-a rundă | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-2, 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
27.02.18 1-a rundă | vs. Anna Arkadianou | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Yuenu Li | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.01.16 Calificare | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.01.16 2-a rundă de calif. | vs. Anna Shepita | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Hard | ||||
27.04.15 1-a rundă de calif. | vs. Aspasia Avgeri | 1-6, 0-6 | detaliu meci |