MECI
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Daniela Ciobanu | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
20.11.01, 22 Vârsta
20.11.01, 22 Vârsta
Daniela Ciobanu vs. Paula Ortega Redondo - meciuri reciproce
25.11.19 | 2-a rundă de calif. | Daniela Ciobanu | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Daniela Ciobanu form & Paula Ortega Redondo form
Daniela Ciobanu - ultimele meciuri
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Michel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Yvonne Neuwirth | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Lisa Sabino | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 0-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Bogdan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.07.17 Calificare | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
04.07.17 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Ella Taylor | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Kim Fontana | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
18.08.16 a 2-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.08.16 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
02.08.16 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gheorghita | 4-6, 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
01.08.16 Calificare | vs. Melissa Kopinski | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
27.07.16 1-a rundă | vs. Alexandra Perper | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.16 Calificare | vs. Valeria Nikolaev | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Correa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
21.07.16 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.07.16 1-a rundă | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-0 | detaliu meci |
Paula Ortega Redondo - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.12.23 Calificare | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detaliu meci |