MECI
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Daniela Glanzer | Saara Orav | 6-2, 7-5 | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Austria
09.03.03, 21 Vârsta
09.03.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
30.12.01, 22 Vârsta
30.12.01, 22 Vârsta
Daniela Glanzer vs. Saara Orav - meciuri reciproce
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Daniela Glanzer | Saara Orav | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
Daniela Glanzer form & Saara Orav form
Daniela Glanzer - ultimele meciuri
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Liepert | - | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
07.05.23 Calificare | vs. Katarina Sopkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin-Sabrina Opris | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1-a rundă | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Liisa Vehvilainen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.07.22 Calificare | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-75, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Chiara Scholl | - | detaliu meci | |
21.06.22 1-a rundă | vs. Warda Ait El Bachir | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.06.22 Calificare | vs. Florence Fohnen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Catez - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.22 Calificare | vs. Darcy Parke | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Katriin Saar | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Asia Serafini | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Saara Orav - ultimele meciuri
W25 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.21 Calificare | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
29.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
16.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
18.07.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Fed Cup - Indoor Hard | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
18.07.18 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.18 1-a rundă | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci |