MECI
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Daniela Vismane | Ekaterina Shalimova | 7-65, 6-4 | W25 Obidos | Carpet |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daniela Vismane vs. Ekaterina Shalimova - meciuri reciproce
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Daniela Vismane | Ekaterina Shalimova | 7-65, 6-4 | detaliu meci | W25 Obidos | Carpet |
Daniela Vismane form & Ekaterina Shalimova form
Daniela Vismane - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
28.03.24 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 Finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - retragere | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - retragere | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci |
Ekaterina Shalimova - ultimele meciuri
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - retragere | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.08.23 Finală | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.23 Semifinală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detaliu meci |