MECI
22.01.18 | a 2-a rundă | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-3 | Australian Open | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daniela Vismane vs. Loudmilla Bencheikh - meciuri reciproce
20.02.20 | a 2-a rundă | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
22.01.18 | a 2-a rundă | Daniela Vismane | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Australian Open | Hard |
Daniela Vismane form & Loudmilla Bencheikh form
Daniela Vismane - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 Finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - retragere | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - retragere | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - retragere | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.09.23 Semifinală | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Loudmilla Bencheikh - ultimele meciuri
W25 Perigueux - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.06.21 Calificare | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.01.20 Calificare | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
17.01.20 Sfert de finală | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.20 1-a rundă | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.10.19 Calificare | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Biarritz - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | detaliu meci |