INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daria Kuchmina vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
02.08.10 | 1-a rundă | Daria Kuchmina | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 7-5 | detaliu meci | Astana | Hard |
07.06.10 | 1-a rundă | Daria Kuchmina | Ekaterine Gorgodze | 3-6, 7-67, 6-1 | detaliu meci | Karshi | Hard |
Daria Kuchmina form & Ekaterine Gorgodze form
Daria Kuchmina - ultimele meciuri
Moscow - Indoor Hard | ||||
21.03.11 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.11 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-73, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
07.02.11 1-a rundă | vs. Annika Beck | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
24.01.11 Calificare | vs. Jasmina Tinjic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.11 1-a rundă de calif. | vs. Tetyana Arefyeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Andrezieux Boutheon - Indoor Hard | ||||
17.01.11 1-a rundă de calif. | vs. Marina Shamayko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.11 a 2-a rundă | vs. Stephanie Vogt | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.11 Calificare | vs. Stephanie Vongsouthi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.11 1-a rundă | vs. Julie Coin | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
08.11.10 a 2-a rundă | vs. Evgeniya Rodina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.11.10 1-a rundă | vs. Lina Stanciute | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kharkiv - Carpet | ||||
11.10.10 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
11.10.10 a 2-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.10 Sfert de finală | vs. Elina Svitolina | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
11.10.10 Finală | vs. Oksana Kalashnikova | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.10 Semifinală | vs. Ganna Piven | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
27.09.10 1-a rundă | vs. Yuliana Umanets | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.10 Sfert de finală | vs. Oxana Lyubtsova | 6-2, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.10 a 2-a rundă | vs. Iryna Kyrychenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
18.09.10 1-a rundă de calif. | vs. Aminat Kushkhova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Zgura | ||||
16.08.10 Sfert de finală | vs. Alexandra Artamonova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.08.10 1-a rundă | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
16.08.10 a 2-a rundă | vs. Maria Zharkova | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
16.08.10 Semifinală | vs. Anna Arina Marenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazan - Hard | ||||
09.08.10 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
09.08.10 a 2-a rundă | vs. Anna Lapushchenkova | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
02.08.10 a 2-a rundă | vs. Vesna Dolonc | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.10 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Almaty - Hard | ||||
26.07.10 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
26.07.10 Sfert de finală | vs. Chiaki Okadaue | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |