MECI
13.03.19 | 1-a rundă | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-1, 4-6, 6-2 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Daria Lodikova | Franziska Kommer | |
Prima administrare % | 61/80 (76%) | 42/69 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/61 (59%) | 22/42 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 7/27 (26%) |
Break-ballurile câştigate | 8/11 (73%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 40/69 (58%) | 35/80 (44%) |
Total puncte câştigate | 85/149 (57%) | 64/149 (43%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Lodikova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lodikova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lodikova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lodikova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
Daria Lodikova vs. Franziska Kommer - meciuri reciproce
13.03.19 | 1-a rundă | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
04.12.18 | 1-a rundă | Daria Lodikova | Franziska Kommer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Daria Lodikova form & Franziska Kommer form
Daria Lodikova - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - retragere | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Franziska Kommer - ultimele meciuri
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.18 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detaliu meci |