MECI
09.12.19 | Calificare | Daria Maria Munteanu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 6-2, 10-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
14.07.03, 20 Vârsta
14.07.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
11.11.75, 48 Vârsta
11.11.75, 48 Vârsta
Daria Maria Munteanu vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - meciuri reciproce
09.12.19 | Calificare | Daria Maria Munteanu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
09.09.19 | Calificare | Gabriela Aura Zarnoveanu | Daria Maria Munteanu | 1-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | W15 Focsani | Zgura |
Daria Maria Munteanu form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Daria Maria Munteanu - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Wanyi Zhang | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Maria Dascalu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 1-6, 22-20 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Maria Dascalu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Alexia Duma | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.21 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci |